Четвер, 21 вересня (чисельник)
Навігація
· Головна
· Форум
· Файли
· Статті
· Лінки
· Пошук
· Пошта
· acm.lviv.ua
· Розклад занять 2013
Зараз на сайті
· Гостей: 1

· Користувачів: 0

· Всього користувачів: 2,107
· Новий користувач: koonersters123
Авторизація
Логін

Пароль



Ще не зареєстровані?

 РЕЄСТРАЦІЯ 


Забули пароль?

 ВІДНОВИТИ 
СНКПМІ-2013
Футбол

Максимальна кількість команд - 16.

Останній термін подачі заявок - 10 жовтня.

Груповий етап чемпіонату буде проводитися:

13 жовтня з 15:00 до 18:00,

19 жовтня з 13:30 до 18:00,

20 та 27 жовтня з 15:00 до 18:00,

2 листопада з 14:00 до 18:00.

На груповому етапі буде сформовано 4 групи по 4 команди (кожна команда зіграє мініму по 3 гри). Далі - матчі на виліт.

Студентська команда формується на основі групи. Допускається 3 легіонери з потоку (не курсу). Внесок - 10 грн. з кожного гравця (15грн. з легіонера).

Команда випускників складається обов'язково з гравців одного року випуску.Внесок - 20грн з гравця.

У розкладі та умовах проведення можливі зміни, про них ви будете проінформовані на зборах капітанів, які відбудуться орієтовно 11 жовтня.

Реєстрація проводиться тут.

Якщо виникнуть якісь питання, звертатися з номерами : 

+38(096)-40-22-173, Олег

+38(098)-66-47-123, Василь.

Коментарі
#1 | dav4uk 06.10.2013 16:52:37
Напишіть список команд, які вже зареєструвались
#2 | olegk@ 10.10.2013 18:49:33
Станом на 21.00 зареєструвалися такі команди:
1. ASembler
2. Kids
3. Доїжджєючі
4. Викладачі
5. KingSize
6. Флетрон
7. Ghost Busters
8. MAFIA
9. Шалені Хом'ячки
10. ПМІ12
11. Барбарис
12. Опір
13. Brazzers
14. Stanislas Wawrinka
15. опа_чірік
#3 | olegk@ 10.10.2013 20:29:06
Збори капітанів відбудуться в п'ятницю, 11.10 о 16.30. Попереднє точка збору - біля деканату)
#4 | Mykhalik 14.10.2013 02:35:30
Скажіть, чому не має турнірних таблиць , розкладів матчів, які були і будуть, а також результатів сьогоднішніх ігор? Напевно такого ще не було, що на сайті факультету було нічого відомо про зіграні матчі і розклад майбутніх матчів.
#5 | olegk@ 14.10.2013 15:53:25
Жереб визначив такі групи:

Група А
1. Kids
2. ASembler
3. Chost Busters
4. Опір

Група В
1. Kingsize
2. Опа_чірік
3. Stanislas Wawrinka
4. ПМІ-12

Група С
1. Mafia
2. Шалені хом'ячки
3. Brazzers
4.

Група D
1. Викладачі
2. Доїжджеючі
3. Флетрон
4. Барбарис

В суботу, 13.10 були зіграні такі матчі:
Kids - Опір------------------------- 19 - 1
Шалені хом'ячки - Brazzers------- 7 - 4
Kids - Ghost Busters--------------- 19 - 1
Барбарис - Доїжджеючі------------ 3 - 5
#6 | Igor4567 14.10.2013 23:45:50
Напишіть,будь ласка, розклад наступних матчів на 19 та 20 жовтня!!!
#7 | olegk@ 14.10.2013 23:57:39
Розклад матчів:

субота, 19.10
13.30 Mafia - Шалені хом'ячки
14.00 Викладачі - Флетрон
14.30 Mafia - Brazzers
15.00 Викладачі - Барбарис
15.30 Stanislas Wawrinka - Kingsize
16.00 ASembler - Ghost Busters
16.30 Stanislas Wawrinka - Опа_чірік
17.00 ASembler - Опір
17.30 Kingsize - Опа_чірік

неділя, 20.10
15.00 Kids - ASembler
15.30 Kingsize - ПМІ-12
16.00 Викладачі - Доїжджеючі
16.30 Флетрон - Барбарис
17.00 The ВЙО - Шалені хом'ячки
17.30 Доїжджеючі - Флетрон

неділя, 27.10
15.00 The ВЙО - Mafia
15.30 Stanislas Wawrinka - ПМІ-12
16.00 The ВЙО - Brazzers
16.30 Опа_чірік - ПМІ-12
17.00 Опір - Ghost Busters
17.30 1/4 A1 - C2

субота, 2 листопада
14.00 1/4 A2 - C1
14.30 1/4 B1 - D2
15.00 1/4 B2 - D1
15.30 Півфінал 1
16.10 Півфінал 2
17.00 Фінал
#8 | Igor4567 15.10.2013 01:46:00
Дякую)
#9 | Igor4567 15.10.2013 01:50:48
З групи C виходять 2 команди ? І чи буде ще якась команда?
#10 | olegk@ 15.10.2013 14:27:45
Так, з групи С виходять дві команди. І четвертої не буде, час на проведення змагань не дозволяє дозаявити ще одну команду.
Додати коментар
Будь ласка, увійдіть на сайт під власним логіном для додавання коментарів
Деканат
Деканат
Офіційна веб-сторінка
Офіційна веб-сторінка факультету прикладної математики та інформатики
Додайте нас на Twitter
twitter
Студентське самоврядування
twitter
Привітання, побажання та зауваження надсилайте на скриньку: webmaster [гав-гав] prykladna.lviv.ua